Ceník

Nemám smlouvu se zdravotní pojišťovnou, služby si hradí klient sám. Pro klienta má tato forma tu výhodu, že o naší spolupráci nemusím vykazovat nikde žádné osobní údaje. Sdělíte mi jen tolik osobních údajů, kolik sami uznáte za vhodné. V každém případě garantuji absolutní anonymitu.

Ceny konzultací

individuální konzultace 50-60 minut: 700 Kč

párová / rodinná konzultace (s dětmi) 80-90 minut: 1000 Kč

rodinná konzultace (s dětmi) 110-120 minut: 1400 Kč

psychologická podpora pěstounské rodiny: dle konkrétní domluvy

vzdělávání pro pěstouny: dle konkrétní domluvy

zpracování zprávy: 300 – 600 Kč / dle náročnosti

Platby v hotovosti po skončení konzultace.

Podpora pěstounské rodiny se může po domluvě odehrávat i v místě bydliště pěstouna. Pak je ale nutné do ceny započítat dobu nutnou k dopravě do domácnosti pěstouna.

Storno podmínky: Pokud konzultaci odhlásíte alespoň dva pracovní dny předem, neplatíte žádný storno poplatek. V případě, že bude konzultace odhlášena den předem či v den plánované konzultace, případně se z konzultace vůbec neomluvíte, dovolím si Vás požádat o úhradu nákladů dle ceníku. Důvodem je skutečnost, že čas, který jsem rezervoval pro Vás, již není možné na poslední chvíli obsadit jiným klientem.

Pro nové klienty: Před první schůzkou si vás dovolím požádat o zaslání zálohy ve výši ceny první konzultace na účet číslo 262902872/0300. Do zprávy pro příjemce uveďte své jméno. Pokud se konzultace nebudete moci zúčastnit a termín zrušíte alespoň dva pracovní dny předem, záloha vám bude vrácena. Pokud se na konzultaci nedostavíte bez omluvy, nebo se omluvíte méně, jak dva pracovní dny před konzultací, záloha propadá. Důvodem je skutečnost, že daný čas je rezervován již pro vás a není možné na poslední chvíli čas obsadit jiným klientem.